IX. Benefiční koncert se vydařil

20. června 2017
IX. Benefiční koncert se vydařil
20. června 2017 - IX. Benefiční koncert se vydařil

Na neděli 18. června 2017 jsme pro všechny naše klienty, jejich rodiny, naše příznivce i všechny milovníky dechovky připravili již IX. Benefiční koncert "Odpoledne s dechovkou". Obavy z nepříznivého počasí se naštěstí rozplynuly již ráno a účastníky tak vítalo příjemné počasí, které občas kazil jen silnější vítr.

Muzikanti z Blučiny přijeli dobře naladěni a bylo to znát i na jejich výkonu. Posluchačům předvedli to nejlepší ze svého repertoáru a nezapomněli i na několik přídavků. Odměnou jim určitě byl i velký potlesk posluchačů. Během koncertu si mohli příchozí zakoupit také výrobky našich klientů a prohlédnout si výstavu mapující činnost střediska. Z výtěžku tohoto koncertu a darů přijatých v tuto dobu chceme zakoupit vanu se zvedákem pro naše klienty v 1.patře střediska.  Tato vana stojí kolem dvousettisíc korun a zatím se nám podařilo shromáždit asi polovinu potřebné částky.

Pokud budete chtít také Vy svým darem ještě přispět, budeme velice rádi. Můžete tak učinit na číslo účtu 8500008080/7940. Za všechny Vaše dary předem děkujeme. Stejně tak děkujeme "Blučiňákům" za jejich úžasné vystoupení i všem, kteří přispěli na dobrou věc.

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhy služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let