Ježíškova vnoučata opět nadělovala radost!

19. prosince 2019
Ježíškova vnoučata opět nadělovala radost!
19. prosince 2019 - Ježíškova vnoučata opět nadělovala radost!

Téměř osmdesát dárků bylo v posledních dnech předáno seniorům v našem domově od "Ježíškových vnoučat". Již potřetí jsme se takto mohli zapojit do velké předvánoční charitativní akce, jejímž hlavním pořadatelem je Český rozhlas.  

Velmi si vážíme velké a nezištné přízně lidí, kteří se rozhodli před vánocemi udělat radost "svému dědečkovi či babičce". Naši senioři si přáli dárky různorodé. Často to byly různé balíčky s dobrotami či drogerií, ale hodně dárků bylo i z jiné katogorie. Jedna z našich klientek tak mohla se svojí dárkyní prožít koncert Anny K v Praze, dalšímu našemu klientovi se splnilo přání setkat se se současným policistou. Jeden z našich seniorů se zase těší na let ultraleihtem. Od "Ježíškových vnoučat" jsme dostali také např. klec pro činčilu, knihy pro klienty, předplatné různých novin a časopisů nebo meteorologickou stanici. 

Na mnohé z našich seniorů pamatují také loňská "Ježíškova vnoučata". Od nich dostali dalších minimálně deset dárků. Níže si můžete prohlédnout, jak takové předávání dárků probíhalo. 

Děkujeme tímto všem dárcům, kteří se rozhodli před vánoci udělat radost, a věříme, že některá navázaná přátelství budou pokračovat i nadále. 

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhů služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let