Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru a pečovatelku!

28. února 2022
Přijmeme kuchařku!
28. února 2022 - Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru a pečovatelku!

Přijmeme ihned všeobecnou zdravotní sestru s kladným vztahem k seniorům. Zájemkyně hlaste se vedoucí zdravotního úseku na tel. č. 568 834 943 nebo e-mailu: zdravotnik@domovmysliborice.cz

Nabízíme mzdu dle státních tarifů, nárůst mzdy po zkušební době, náborový příspěvek       30 000 Kč, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní připojištění, stravování a dopravu a také možnost služebního bytu. 

Pracovní pozice je vhodná také pro absolventy, studenty, rodiče na mateřské a rodičovské dovolené i důchodce. Zároveň nabízíme i možnost zkráceného pracovního úvazku. Pozice je vhodná i pro cizince s platnými pracovními doklady a minimální znalostí českého jazyka na úrovni B1. 

Naplň práce a další informace k této nabízené pozici najdete zde

 

Dále hledáme pečovatelku k seniorům. Nabízíme mzdu dle příslušných tarifů, nárůst mzdy po zkušební době, možnost zkráceného úvazku, 5 týdnů dovolené a další benefity.

Pracovní pozice je vhodná i pro cizince s platnými doklady pro práci v ČR a minimální znalostí českého jazky na úrovni A1. Veškeré další informace k této nabízené pozici najdete zde

Zájemci se mohou hlásit Iloně Pelánové na tel. č. 568 834 942 nebo na e-mailu: osetrovatel@domovmysliborice.cz.  

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhy služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let