Rozsáhlé opravy pokračují

16. března 2018
Rozsáhlé opravy pokračují
16. března 2018 - Rozsáhlé opravy pokračují

Hned druhý lednový  týden začala v našem středisku rozsáhlá oprava pokojů klientů v domově pro seniory na oddělení "U Ordinace". Na pokojích je potřeba udělat nové odpady, rozvody vody, novou elektroinstalaci, zakoupit a nainstalovat nové noční osvětlení a také namontovat nový komunikační systém. Opravy byly rozděleny do dvou etap. Ta první byla již ukončena a právě se rozbíhá druhá část oprav.

Celý tento rozsáhlý projekt, který vyžaduje velké pochopení klientů, jejich rodin i zaměstnanců, realizuje firma Vesas Třebíč. Celá oprava je finančně velmi náročná, a tak jsme rádi, že se nám podařilo získat alespoň část finančních prostředků na její realizaci z Nadace ČEZ, Fondu Vysočiny a také z darů a dotací okolních obcí a měst (Obec Výčapy, Obec Šebkovice, Obec Martínkov, Obec Dukovany, Městys Mrákotín, Město Třebíč, Obec Chotěbudice, Obec Přešovice, Obec Krhov, Obec Horní Vilémovice, Obec Slavětice, Městys Okříšky).

I přes tuto velkou finanční pomoc budeme muset dofinancovat tyto opravy z vlastního rozpočtu. Opravy budou probíhat ještě několik měsíců, takže určitě budeme vděčni za jakýkoliv dar věnovaný na tento účel. Číslo našeho účtu je 8500008080/7940 a do poznámky pro příjemce napište "Dar na opravy". Moc všem předem děkujeme!

Fotografie z probíhajících oprav najdete níže.  

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhů služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let