XI. Benefiční koncert je již minulostí

18. června 2019
XI. Benefiční koncert je již minulostí
18. června 2019 - XI. Benefiční koncert je již minulostí

V neděli 16. června 2019 se v našem středisku uskutečnil  již XI. Benefiční koncert "Odpoledne s dechovkou". Zahrála na něm dechová hudba "Palavanka" ze Staroviček a zatančil martínkovský dětský krojovaný soubor Džbánek.

Příjemné letní počasí a krásná hudba přilákala do našeho parku velké množství našich seniorů i jejich rodin, naše dárce a příznivce a také milovníky dechové hudby. Ač je vždy primárně koncert určen pro naše klienty, kteří se již hůře vydávají za koncerty a akcemi mimo středisko, má ještě vždy i charitativní podtext. Z jeho výtěžku a darů poskytnutých v tuto dobu se vždy snažíme zakoupit potřebnou věc pro lepší život našich klientů. Tentokrát bychom chtěli zakoupit dvoje dveře s elektrickými otvírači.

Jestli se nám to podaří, uvidíme. Potřebovali jsme totiž shromáždit téměř čtvrt miliónu korun. To se nám zatím nepodařilo, ale polovinu potřebné částky už máme. Pokud byste měli ještě zájem jakkoliv na tento účel přispět, budeme velice rádi.

Ozvěte se Blance Veselské na tel. č. 568 834 955 nebo na e-mailu: projekty@domovmysliborice.cz. Dostanete zde potřebné informace. Předem moc děkujeme za Vaši přízeň.

Několik fotografií z koncertu najdete níže.

 

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhů služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let