Zapojte se do "Ježíškových vnoučat"!

7. listopadu 2018
Zapojte se do "Ježíškových vnoučat"!
7. listopadu 2018 - Zapojte se do "Ježíškových vnoučat"!

Již v pondělí 12. listopadu 2018 startuje další ročník úspěšného projektu "Ježíškova vnoučata", který pro lidi v domovech pro seniory, domech s pečovatelskou službou a dalších podobných zařízeních připravuje Český rozhlas.

V loňském roce bylo díky tomuto projektu obdarováno více než 14 tisíc seniorů z celé České republiky. Do tohoto projektu jsme se loni také zapojili a našim převážně osamělým klientům bylo splněno 25 různorodých přání. Některá byla menší jako např. různé balíčky se sladkostmi či kávou. Splnění se k našemu velkému údivu dočkala i přání větší. Jedna z klientek získala třeba notebook, jiná zase mobil na komunikaci s přáteli. Splněno bylo i mnoho zajímavých zážitků, k nimž určitě patřil let ultraleightem či výlety klientů po známých místech.

Do projektu "Ježíškových vnoučat" jsme se zapojili i letos. Sepsali jsme přání našich klientů a vložili je na webové stránky projektu. Je jich více než třicet. Pokud Vás tato přání osloví (nebo i přání klientů ostatních  domovů), budeme velice rádi. Naši klienti budou určitě rádi i za Vaši osobní návštěvu.  

Takže nezapomeňte! Přání budou zveřejněna již 12. listopadu, a to na stránkách Ježíškova vnoučata.

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhů služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let