Aktuální informace ze stavby Domova Pomněnka: 

8. prosince 2021 - byla podepsána smlouva o dílo mezi Diakonií ČCE - střediskem v Myslibořicích a  firmou RONELI STAVBY SE, která bude stavbu realizovat. 

14. března 2022 - bylo předáno staveniště firmě RONELI STAVBY SE.

15. března 2022 - byly zahájeny stavební práce na Domově Pomněnka v Novém Městě na Moravě. Na podporu výstavby tohoto domova připravujeme benefiční "Festival pro Pomněnku", jehož největšími "taháky" bude Lunch Meet v sobotu 4. června 2022 na nádvoří Horácké galerie a také vystoupení skupiny Tata Bojs v neděli 27. listopadu 2022 v kulturním domě v Novém Městě na Moravě. 

6. května 2022 - byl v Novém Městě na Moravě poklepán "Základní kámen" stavby Domova Pomněnka. Slavnostního aktu se zúčastnil mj. i ministr práce a sociálních věcí Marián Jurečka. Dále byl přítomen ředitel Diakonie ČCE Jan Soběslavský a ředitelka Diakonie Myslibořice Michaela Grmelová. Kraj Vysočina zastupoval náměstek hejtmana Vladimír Novotný, vedoucí sociálního odboru Věra Švarcová a radní Jan Tourek. Nové Město na Moravě zastupoval starosta Michal Šmarda a místostarosta Stanislav Marek. Dále byli přítomni i zástupci firmy RONELI STAVBY SE, architekti stavby a další hosté. 

Fotografie z této akce najdete pod tímto odkazem

 

                                

Nebyly nalezeny žádné položky.

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhy služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let