Cena Ď je ve správných rukou!

28. dubna 2017
Cena Ď je ve správných rukou!
28. dubna 2017 - Cena Ď je ve správných rukou!

Ve čtvrtek 27. dubna proběhlo v Jihlavě v gotickém sále historické radnice krajské kolo "Ceny Ď".  Na toto prestižní ocenění jsme nominovali našeho "prázdninového" dobrovolníka pana Petra Šimona, který každoročně v rámci svojí dovolené dojíždí do našeho střediska a týden pomáhá kde je třeba. Pracuje v parku, pomáhá při údržbě a opravách budovy a v odpoledních a večerních hodinách chodí na procházky s našimi klienty a povídá si s nimi.

Na slavnostním večeru předal tuto cenu panu Šimonovi primátor Města Jihlavy PaedDr. Ing. Rudolf Chloupek. Na toto ocenění bylo v letošním krajském kole nominováno celkem 29 jednotlivců nebo organizací.

Toto ocenění obdržel pan Šimon zcela poprávu a věříme, že jeho činy inspirují i ostatní k nezištné pomoci tam, kde je potřeba. Ještě jednou mu touto cestou děkujeme a věříme, že se jeho nominace neztratí ani v kole celostátním, které proběhne 17. května 2017 v Praze v budově Národního divadla. Až do 17. května můžete Petra Šimona podpořit svým hlasem na stránkách Českého rozhlasu dvojky, který je mediálním partnerem této ceny.

Níže si můžete prohlédnout několik fotografií z tohoto dne.

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhy služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let