Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích potřebuje ke  svému správnému fungování velké množství pracovníků různých profesí. Pokud máte zájem u nás pracovat, vyplňte, prosíme, tuto žádost o zaměstnání.

Na tomto místě najdete aktuálně hledané profese.

Do naší kuchyně přijmeme na hlavní pracovní poměr kuchařku. Zájemci o tuto pozici se mohou hlásit vedoucí stravování Jitce Dufkové na tel. č. 568 834 938 nebo e-mailu: kuchyn@domovmysliborice.cz .

V současné době přijmeme do hlavního pracovního poměru všeobecnou zdravotní sestru. Zájemci o tuto pozici se mohou přihlásit na tel. č. 568 834 943. Svoji žádost můžete poslat i e-mailem na zdravotnik@domovmysliborice.cz nebo poštou na adresu střediska. Veškeré informace o této pozici najdete zde

Hledáme také pečovatelku k seniorům. Veškeré informace k této pozici najdete zde.  Zájemci hlaste se Iloně Pelánové na tel. č. 568 834 942 nebo na e-mailu: osetrovatel@domovmysliborice.cz. Vyplněný formulář můžete přinést také osobně nebo poslat poštou. 

Rádi do našich řad přijmeme také emeritního faráře, který by byl občasným pastoračním a duchovním průvodcem našim klientům. Nabízíme také ubytování v budově střediska. Zájemci hlaste se na tel. č. 568 834 933 nebo na e- mailu: reditel@domovmysliborice.cz.  

 

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 sociální služby
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let