Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích potřebuje ke  svému správnému fungování velké množství pracovníků různých profesí. Pokud máte zájem u nás pracovat, vyplňte, prosíme, tuto žádost o zaměstnání.

Na tomto místě najdete aktuálně hledané profese.

V současné době přijmeme do hlavního pracovního poměru registrovanou zdravotní sestru. Zájemci o tuto pozici se mohou přihlásit na tel. č. 568 834 943. Svoji žádost můžete poslat i e-mailem na zdravotnik@domovmysliborice.cz nebo poštou na adresu střediska.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme sociální pracovnici. Zájemci o tuto pozici mohou poslat přihlášky do výběrového řízení, a to až do 12. srpna 2021. Podmínky VŘ najdete v aktualitách. 

Hledáme také kuchařku do naší kuchyně. Pokud máte o tuto pozici zájem, volejte vedoucí kuchyně Jitce Puklické na tel. č. 568 834 938 nebo 731 929 603. Napsat můžete také na e-mail: kuchyn@domovmysliborice.cz.  

Rádi do našich řad přijmeme také emeritního faráře, který by byl občasným pastoračním a duchovním průvodcem našim klientům. Nabízíme také ubytování v budově střediska. Zájemci hlaste se na tel. č. 568 834 933 nebo na e- mailu: reditel@domovmysliborice.cz.  

 

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhy služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let