Nový zvedák bude!

13. listopadu 2019

Před nedávnem se nám v našem středisku rozbily hned dva vanové zvedáky, bez kterých se v podstatě naši senioři nedostanou do vany. Takové vanové zvedáky nejsou vůbec levná záležitost. Ten nejlevnější, který můžeme na danou vanu použít, stojí více než 100 tis. Kč. Ten nejdražší zase téměř 200 tis. Kč. 

Jsme moc rádi, že jsme byli letos vybráni programem ČSOB pomáhá regionům k podpoře. Jaká bude, to závisí na částce, kterou se nám podaří získat od našich dárců a příznivců. K tomuto účelu bylo zapotřebí mj. natočit i "propagační video", které bude ke shlédnutí na stránkách programu a už teď si je můžete v předstihu prohlédnout zde.

Výběr finančních prostředků bude spuštěn 9. prosince a ukončen 6. ledna 2020. Budeme moc rádi, když se rozhodnete jakoukoliv částkou tento náš projekt podpořit. Váš dar je daňově uznatelný od výše 1 000 Kč. Finanční prostředky můžete zasílat na č.ú.: 101 7777 101/0300, variabilní symbol: 20191401. 

Předem děkujeme. Informace k našemu projektu najdete zde.

V minulých dnech k nám dorazila také další báječná zpráva, a to že společnost ČEPS, a.s., podpoří nákup vanového zvedáku částkou 50 tis. Kč. Moc děkujeme!

 

Naše středisko  v číslech

Poskytujeme 0 druhů služeb
Pomáháme 0 klientům
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Služby poskytujeme 0 let